X Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

    Hizmetlerimize yeni eklemiş olduğumuz mimari hizmet desteğiyle hayalinizdeki evi sizlere 3D formatta sunarak, seçmiş olduğunuz ürünlerin evinizde nasıl duracağı konusunda size yardımcı olmakla birlikte, tamamlayıcı ürünler, parke, duvar, kapı ve pencere ölçüleri gibi kullanım alanlarınıza ait tüm mimari özellikleriniz ile birlikte oluşturacağımız çözümlerle sizlere büyük bir kolaylık sağlamayı hedefliyoruz. Üstelik sahip olduğumuz ölçü alternatifli dolaplar, masalar, koltuklar ve daha bir çok ürün seçeneğimizle evinize uyum sağlayacak bir çözümü koleksiyonumuzda mutlaka bulacaksınız. Tüm bunları uygularken, seçmiş olduğunuz koltuk takımları için zevklerinize uygun olarak seçtiğiniz farklı renk ve dokulardaki Classi kumaş koleksiyonumuzu da gerçek zamanlı olarak deneyimlemiş olabileceksiniz.

    Size en yakın mağazamızı ziyaret ederek gerekli ev veya oda planlarınızı ilettikten sonra çalışma arkadaşlarımız tarafından uygun saat ve gün aralıklarında sizlere 3D yerleşim çalışmalarımızla en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz.
    Her geçen gün büyümeye devam eden Classi ailesinde siz değerli müşterilerimizi mimari yerleşim desteğimiz ile aramızda görmekten büyük keyif duyacağız.

    


Yorum Yap

Lütfen Giriş Yap Yada Üye Ol